Menu
Your Cart

500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.

SÜRELİ YAYINLAR & DERGİ

Model: 00090
Kendisini hiç tanımadım; daha çok arkadaşlarından, akranlarından dinledim. Meclis konuşmalarını, onun için hazırlanan kitapları okudum. Kübbiye Dergisi’nin III. sayısını “Bedri İncetahtacı Özel Sayısı” yapma fikrini Sayın Fatma Şahin’e açtığımda, “Hemen yapalım, hatta ben de hatıralarımı nak..
10,00 TL
Model: 00090
Kur’an-ı Kerim, Akıl Sahiplerine İndirilmiştir“Daha hayırlı ve daha kalıcı” olana talip;Gaziantepli Âdil (Hoca) Özberk Efendi’ye ayırdığımız dosyamız ile yeni bir sayıda huzurlarınızdayız. III. Sayımızda rahmetli Bedri İncetahtacı’yı anmış idik. Geçen sayımızdan bu yana “Daha hayırlı ve kalıcı” olan..
10,00 TL
Model: 00090
“ŞEHİT İMPARATORLUĞUN GAZİ ŞEHRİ” başlıklı yazsısında Şahin, Antep’in nasıl Gaziantep olduğunu şöyle anlatıyor: 2021 yılı itibarıyla Antep şehrinin Gaziantep oluşunun 100. yılını kutluyoruz. 8 Şubat 1921’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ittifakla kabul edilen 93 numaralı kanun, Anteplilerin ..
10,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.